Par mums

 piedāvā visa veida mēbeles Jūsu mājoklim, birojam kā arī sabiedriskajām telpām. Pie mums ir, iespējams, plašākā krēslu un galdu izvēle, kā arī dīvāni, gultas, atpūtas krēsli, plaukti, kumodes, lampas un āra mēbeles no dažādiem itāļu, poļu un skandināvu ražotājiem – dažus no kuriem neatradīsiet nekur citur Latvijā!


FEIDI DARBĪBU RAKSTURO 3 VIRZIENI:

Korpusa mēbeles pēc individuāla pasūtījuma – virtuves, skapji, plaukti, viesistabas un priekšnama mēbeļu sistēmas. Sekojot līdzi aktuālajām tendencēm mēbeļu pasaulē, piedāvājam mūsdienīgus risinājumus, aktuālas formas un krāsu kombinācijas. Dzīvīgums, imdividualitāte un komforts jebkurā telpā!

FEIDI standartizētās mēbeles - mūsu dizaineru izstrādātas mēbeles, ražotas Latvijā, kas pieejamas noteiktos izmēros un krāsās. Mūsdienīgs dizains, komforts, funkcionalitāte un augsta kvalitāte  ir galvenās prasības, pēc kā vadoties izstrādājam mūsu produktus.

Importētās mēbeles  - pārstāvam itāļu, poļu un  skandināvu mēbeļu ražotājus, no kuriem lielu daļu neatradīsiet nekur citur Latvijā!

PAGED - liels dižskabārža un ozola koka krēslu piedāvājums, kā arī dažādu izmēru un formas izvelkamie galdi no dabīga ozola vai rieksta koka. Šis ražotājs izceļas ar stabilām un ilgmūžīgām mēbelēm, kas ražotas sabiedriskajām telpām un paredzētas lielai noslodzei! Plašs Vīnes tipa krēslu piedāvājums...

SCAB DESIGN - itāļu ražotājs, kas piedāvā pilnībā plastikāta, plastmasas+metāla vai plastmasas+koka materiālu krēslus, kā arī stilīgus galdus dažādos izmēros, ar stikla vai melamināta virsmu. Sēdēšanai ērtas un vizuāli stilīgas mēbeles, ieturētas mūsdienīgā stilā, kas viegli iekļausies jebkura interjerā! Āras un dāza mēbeļu piedāvājums.

CONNUBIA - itaļu kvalitāte un dizains! Krēsli, bāra krēsli un galdi, dažādos materiālos, dažādām vajadzībām un interjeriem! Plašs galdu un izvelkamu galdu piedāvājums, dažādos izmēros un formās, izmantotie materiāli - stikls, koks, melamināts un keramika. Meklē ēdamistabas galdu, ar pieskaņotiem krēsliem? Šis būs īstais ražotājs!

BILLIANI - izcilas kvalitātes krēsli un galdi, augstvērtīgs dizains, kurā katra detaļa ir izstrādāta līdz pilnībai!

AIRNOVA - itāļu dabīgās ādas krēsli. Liels krāsu piedāvājums, pārdomāts dizains un roku darbs katra krēsla izveidē!

SUBTILA - gultas, kas izceļas ar kvalitatīviem izmantotajiem materiāliem, daudzveidīgo modeļu klāstu un audumiem, ko iespējams noņemt un vajadzības gadījumā tīrīt vai nomainīt! Dažādi izmēri, apdares materiāli un gandrīz visas gultas ir pieejamas ar veļas kastēm!

SITS - plašs dīvānu, stūra dīvānu, sofu un atpūtas krēslu klāsts. Daudzveidīgas apdares iespējas un izmēri. Lielai daļai piedāvāto modeļu ir iespēja izvēlēties dūnu maisījuma pildījumu sēdvietas un atzveltnes spilveniem!

ROSINI DIVANI - itāļu kvalitāte un šarms! Dažādi komplektējami mūsdienīgi dīvāni un stūra dīvāni, dīvāni ar izvelkamām gultām kā arī klasiskie angļu stila dīvāni un atpūtas krēsli. Šīm mēbelēm gandīz visiem modeļiem audumi ir noņemami un tīrāmi, un tos iespējams aprīkot ar relax funkciju!

MARBET  - stilīgi un ērti atpūtas krēsli un mēbeles, kas izcili iederēsies uzgaidāmajās telpās - sofas, krēsli un žurnālu galdiņi. Šis ražotājs piedāvā plašu klāsu ar sienas dekoriem, karnīzēm un grīdas līstēm!

SWAZEDZ HOME - no dabīgiem materiāliem veidotas, augstas kvalitātes guļamistabas un viesistabas mēbeles. Ozola koka kumodes, naktsskapīši, tualetes galdiņi, spoguļi un gultas guļamistabām, kā arī kumodes, vitrīnas un plaukti viesistabai!

VESOI - mūsdienīgas un oriģinālas itāļu dizaina lampas ar nebeidzamām kombināciju iespējām!

EBB&FLOW - dānija ražotas stikla lamas, kas izceļas ar īpašu vieglumu un eleganci.

FRANDSEN - dāņu griestu, galda, sienas lampas un stāvlampas. Metāla, stikla un auduma lampas, kas lieliski iederēsies jebkurā interjerā.

COSMO LIGHT - liels dažādu stilu griestu, sienas un grīdas lampu piedāvājums - no urbānā stiliņa līdz elegantai klasikai!

LEYFORM - itālijā ražoti biroja, uzgaidāmo telpu, apmeklētāju un konferenču zāļu krēsli. Pārdomāti un ergonomiski krēsli, ar plašām pielāgošanas iespējām. Šis ražotājs saviem produktiem piedāvā 5 gadu garantiju!

 

Labprāt sadarbojamies ar arhitektiem un dizaineriem, piedāvājot abpusēji izdevīgas sadarbības iespējas!